2024. április 25, csütörtök - Márk

2017. November 21. 14:34, kedd | Helyi
Forrás: -Szerk.-

Lakossági fórumot tart Horváth Gábor

A 7. számú körzet önkormányzati képviselője, Horváth Gábor tart lakossági fórumot december 7-én, csütörtökön 17 órától a Darvas tér 1. szám alatti közösségi házban.

Témák: A 2017 évi megvalósult fejlesztések Kiskunfélegyházán, és a körzetben. A 2018-19. évi tervek. A CLLD pályázat által biztosított forrás felhasználásának véleményezése.

Meghívott vendégek: Csányi József polgármester, dr. Faragó Zsolt jegyző, Balla László alpolgármester, Dósai Bence kabinetvezető.

A 7. számú választókerületi közterületei:

Álmos u. 34-től végig, Arany János u. 60-tól végig, Bárány u., Darvas József tér, Holló László u., Kőrösi Csoma Sándor u., Kőrösi u., Kun u. 72-től végig páros házszámok, Nyomás IV. tanya, Nyúl u., Őz u., Páka u., Petőfi Sándor u. 22-től végig és 61-től végig, Rét u., Simonyi óbester u., Szent Imre herceg u. 58-tól végig és 75-től végig, I. körzet tanya, III. körzet tanya

2024. Április 24. 14:04, szerda | Helyi

Gyermekrajzpályázatot hirdet a MÁV a balesetek megelőzése érdekében

2024. Április 24. 12:16, szerda | Helyi

Idén is megrendezik a Fülemülék éjszakája programsorozatot

2024. Április 24. 08:11, szerda | Helyi

Vetélkedők, ügyességi versenyek színesítették a Mezgés napot

2024. Április 24. 08:06, szerda | Helyi

Kimagasló eredmény az uszonyos- és búvárúszó országos bajnokságon