2024. április 28, vasárnap - Valéria

2018. Június 02. 20:31, szombat | Helyi
Forrás: Adrienn

Külföldön is bizonyítanának

Arany-, ezüst és bronzérmet is hoztak legutóbbi versenyükről, a Füzesgyarmaton megrendezett Magyar Professzionális Erőemelő Liga Kupa versenysorozatáról.

Kimagasló eredményeiknek köszönhetően szeptemberben indulhatnak a világbajnokságon is, melyet Egerben rendeznek meg.

Krisztinné Tóth Mariann és férje Krisztin Csaba mindezt önerőből, sportegyesületek, szponzorok támogatása nélkül érték el. Az edzést és versenyeken való indulást is saját maguk finanszírozzák. Méltán büszkék elért eredményeikre, mert hosszú évek küzdelmei állnak mögötte. Épp ezért szeretnék a befektetett energiát és tehetségüket külföldi versenyeken is kamatoztatni.

A külföldi versenymeghívásoknak azonban önerőből végképp nem tudnak eleget tenni, támogatókra lenne szüksége a két sportolónak. Annyi bizonyos, hogy a két félegyházi erőemelőn nem múlik az, hogy városunk neve a határon túl is közismert legyen a testépítők és erőemelők körében.

(Fotó: Facebook)