2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

2015. November 27. 14:43, péntek | Helyi
Forrás: Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Osztály

Közvilágítás korszerűsítés a város utcáin, közterületein

Tájékoztatjuk a tisztelt kiskunfélegyházi lakosokat, hogy 2015. november 30-án hétfőn megkezdődnek Kiskunfélegyháza város közvilágítás korszerűsítésnek kivitelezési munkálatai.

A kivitelezési munkálatok várhatóan 2015. december 15-ig tartanak.
A munkálatok során rendszeres, kisebb szakaszú, félpályás útlezárásokra is sor fog kerülni.
A kivitelezési munkákat több mint egy tucat szerelőcsapat fogja végezni emelőkosaras kisteher-gépjárművek segítségével, ezért kérjük mind az utakon közlekedő gépjárművek vezetőinek, kerékpárosoknak, motorosoknak, mind pedig a járdán, köztereken gyalogosan közlekedőknek a fokozott figyelmét.
A szerelési munkálatok közvetlen környékén kérjük, hogy megfelelő, lassított sebességgel szíveskedjenek közlekedni gépjárműveikkel, fokozottan figyelve a munkát végzők testi épségére.

Szíves megértésüket és türelmüket köszönjük!

Kiskunfélegyháza, 2015. november 27.

Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal
Városüzemeltetési Osztály

2024. Április 19. 15:23, péntek | Helyi

Muzsikál az erdő 2024

2024. Április 19. 15:20, péntek | Helyi

Marad az átlagosnál hűvösebb idő a hétvégén

2024. Április 19. 15:09, péntek | Helyi

Újabb Balázs Árpád AMI - Battyány iskolás diák sikere

2024. Április 19. 13:59, péntek | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.