2024. április 23, kedd - Béla

2017. Szeptember 06. 17:55, szerda | Helyi
Forrás: Keresztesné Csikós Gabriella

Köszönet a nyári tábor támogatóink, segítőinek

A Kiskunfélegyházi Göllesz Viktor Óvoda, Általános Iskola, EGYMI nyári tábort szervezett 17 tanulóval és 4 kísérő pedagógussal, 2017. július 5-9-ig Balatonkeresztúrra.

Pályázatok útján nem volt lehetőségünk térítésmentesen eljuttatni a gyerekeket, ezért külső segítségre/segítségekre szorultunk. Köszönetet mondunk az alábbi vállalkozóknak, magánszemélyeknek, szülőknek, akik nagylelkű adományokkal, készpénzzel támogatták az iskola alapítványát, lehetőséget adva arra, hogy tanulóink is gazdag programokban, új élményekben, részesüljenek.

Dr. Tóth Márk; Czombos Csaba; Metalcom Zrt.; Petőfiszállás Községi Önkormányzat; Agrikon Kft.; Félegyházi és Társa Nyílászáró és Árnyékolás Centrum (Szentes); Fricskáné Fekete Ibolya; dr. Tóth Erzsébet; dr. Keserű Gabriella; Cserényiné Farkas Erika; Szondi Ildikó; Fókusz Takarék; Csikós József; Kaposi János; Szuperinfó.

Külön köszönet a szülői támogatásoknak: Horváth Marcell; Földházi Ádám; Valacsai Samu; Ladányi Bence; Paksi Zsófia; Farkas Kristóf; Csuka Vanda; Pivnicskó Attila; Herczeg Bernadett; Tóth Beáta; Berta Bettina; Novák Szabolcs; Kalapács Bence; Somodi Beatrix; Lovas Róbert; Kaszatóth Andrea; Lingurárin Sándor.

2024. Április 22. 14:46, hétfő | Helyi

Ma van a Föld Napja

2024-ben újra fókuszban a műanyagok a 34. magyar és az 54. világméretű Föld napján.

2024. Április 22. 14:17, hétfő | Helyi

Sokat árthat a jószándék is!

Ne vigyék haza a madárfiókákat és más állatkölyköket, őzgidákat, nyúl-, nyest- és mókuskölyköket, vadmalacokat! - kéri a Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület (MME).

2024. Április 22. 14:08, hétfő | Helyi

Családi délelőttöt tartottak a könyvtárban

A Föld napja alkalmából családi délelőttre invitálták az érdeklődőket a Petőfi Sándor Városi Könyvtárba.

2024. Április 22. 13:49, hétfő | Helyi

Batthyánys harcművészek

Muay Thai házibajnokságot rendeztek Kiskunfélegyházán.