2024. április 29, hétfő - Péter

2015. Szeptember 25. 11:54, péntek | Helyi
Forrás: Adrienn

Köszönet az egyedülálló produkció megszervezéséért!

Külön tisztelettel köszönjük a Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányságnak a szervezést és a sok munkát, amivel biztosították a Diáknap biztonságos lebonyolítását és bemutatóikkal színesítették a programokat.

Nemcsak a Diáknap fénypontjaként megrendezett motoros kaszkadőr bemutató szervezését, hanem a helyszínek biztosítását és a különböző szolgálati ágak színvonalas bemutatását is köszönjük a rend éber őreinek.

Köszönettel tartozunk még a támogatásért, hogy megcsodálhattuk Tápai Tamás kaszkadőr mutatványát:

• A Süveges Autósiskolának
  • A Toborzó és Érdekvédelmi Irodának (Hadkiegészítő Parancsnokság Kecskemétről és a Repülőbázisról két szakember)
  • Vám- és Pénzügyőrségnek (kereső kutyás bemutató)
  • Tamási Szabolcsnak
  • Vöröskereszt Kiskunfélegyházi Szervezetének
  • Kiskunfélegyházi Tűzoltóságnak
  • Kiskunfélegyházi Mentőknek

Kevés olyan város van, ahol ilyen összefogás és kölcsönös támogatás él. Legyünk büszkék arra, hogy e város szülöttei és lakói lehetünk és az élet nálunk mindig pezseg!

2024. Április 28. 12:06, vasárnap | Helyi

Hírek az Ótemplomból