2024. április 28, vasárnap - Valéria

2014. Január 26. 19:33, vasárnap | Helyi
Forrás: BMRFK

Körzeti megbízottak fogták el az orvvadászt

Orvvadászat bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított nyomozást a Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya K. Zoltán 38 éves pálmonostorai lakos ellen. A rendőrkapitányság körzeti megbízottjai a külterületi járőrözésük közben január 24-én 16 óra 40 perckor Pálmonostorán a Bánhidi dűlőn ellenőriztek egy személygépjárművet és annak vezetőjét K. Zoltánt. A férfi és a személygépkocsi átvizsgálása során a körzeti megbízottak a jármű csomagtartójából két lelőtt fácánt, az autó hátsó ülésén egy távcsöves légpuskát találtak. A személyt előállították a Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányságra, ahol gyanúsítotti kihallgatása során a bűncselekmény elkövetését elismerte.

Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság

2024. Április 27. 08:39, szombat | Helyi

Szép eredményeket értek el a batthyanyisok a Platán Futáson

2024. Április 27. 08:20, szombat | Helyi