2024. április 27, szombat - Zita

2016. Május 19. 15:51, csütörtök | Helyi
Forrás: Szabó József

Kiskun Kupa Birkózóverseny

Május 21-én 10 órától nemzetközi meghívásos szabadfogású egyéni és csapat birkózóverseny kerül megrendezésre a KÉSZ Aréna Sportcsarnokban.

Az Id. Besze László Emlékverseny nevet viselő megmérettetést a Kiskunfélegyházi Vasas TK. Birkózó Szakosztálya és a Bács-Kiskun Megyei Birkózó Szövetség szervezi, melynek legfőbb célja, hogy versenyzési lehetőséget biztosítson a hazai és a külföldi versenyzők számára.

Azok a versenyzők indulhatnak, akik érvényes versenyzési engedéllyel, érvényes sportolói kártyával és hat hónapnál nem régebbi sportorvosi „versenyezhet” vagy „alkalmas” indulási engedélyt kapnak. A még nem leigazolt versenyzők diákigazolvánnyal indulhatnak, ha a helyszíni orvosi vizsgálaton megfelelnek. A versenyen lányok is indulhatnak a fiúk között saját mért súlyukban.

Nevezés: E-mail: kiskunfelegyhazibirkozas@gmail.com, Díj: 1800 Ft/fő helyszíni: 3x) Ván Jenő: 06 20 936 9703, Szabó József: 06 20 941 3452, Kelemen András: 06 30 369 2170

Lebonyolítás: Az MBSZ szabályai szerint három szőnyegen
A versenyben előforduló vitás kérdésekben a verseny elnöke a helyszínen dönt. A döntés ellen fellebbezésnek helye nincs! A rendezőség a verseny helyszínén elveszett tárgyakért felelősséget nem vállal. Kérjük a résztvevőket, hogy ügyeljenek a sportemberhez méltó magatartás, valamint a higiénia alapvető szabályainak betartására! A birkózó szőnyegen és a csarnok küzdőterén kizárólag versenyzők, edzők, bíró és ápoló személyzet tartózkodhat.

Díjazás: A súlycsoportok 1-3. helyezettjei éremdíjazásban részesülnek. A csapatverseny 1-3. helyezettjei tiszteletdíjban részesülnek (pontszámítás: 7, 5, 4-4, 2-2). Csapatversenyben minden korosztály eredménye beleszámít. Legjobb hazai, legjobb külföldi, legjobb vendégversenyző különdíjat kap.

A helyszínen büfé üzemel.

Címkék: birkózás, birkózó

2024. Április 27. 08:39, szombat | Helyi

Szép eredményeket értek el a batthyanyisok a Platán Futáson

2024. Április 27. 08:20, szombat | Helyi