2024. május 5, vasárnap - Györgyi

2014. Május 12. 11:23, hétfő | Sport
Forrás: Félegyházi Hírek

Két arany és egy bronzérem

Baján léptek szőnyegre a kiskunfélegyházi birkózók közül hárman az elmúlt vasárnap. Remekül szerepelt mindenki, ugyanis érem nélkül senki nem jött haza. A nők mezőnyében Rekedt-Nagy Réka aranyérmes lett, miután minden ellenfelét tussal legyőzte. Szintén aranyat nyert Czibolya Milán a 69 kilogrammosok között a serdülő korosztályban. A sportággal kissé későn ismerkedő, de nagyon lelkes és szimpatikus Szeri Tamás a 86 kilogrammos súlycsoportban bronzérmet tudott szerezni. Edzők: Kelemen András, Ván Jenő és Szabó József.

2024. Május 04. 08:35, szombat | Sport

Férfi divízió I/A-vb - Hosszabbításban győzelem az olaszok ellen, szombaton dől el a feljutás

A magyar férfi jégkorong-válogatott hosszabbítás után 3-2-re legyőzte a házigazda olasz csapatot pénteken a bolzanói divízió I/A-világbajnokság negyedik fordulójában.