2024. április 26, péntek - Ervin

2016. November 12. 15:00, szombat | Helyi
Forrás: -Szerk.-

Karácsonyi Fény Alapítvány felhívása

Karácsony hetében 200 fő rászoruló részére műsoros karácsonyi estet rendez az Alapítvány.

Az elmúlt évekhez hasonlóan ebben az évben is lehetőség van arra, hogy a támogatók jóvoltából karácsonyt megelőzően a kuratórium döntése alapján a kiskunfélegyházi rászorulókat támogassa a Karácsonyi Fény Alapítvány élelmiszer utalvánnyal.

Ezért az alapítvány tájékoztatja az ajánlókat, hogy javaslataikat 2016. november 30-ig a Polgármesteri Hivatal aulájában átvehető "Kérelem" nyomtatványon tegyék meg.

(Karácsonyi Fény Alapítvány Kuratóriuma)

2024. Április 25. 21:11, csütörtök | Helyi

105. születésnapját ünnepelte Erzsike néni

Kiskunfélegyháza legidősebb polgára betöltötte 95. életévét.

2024. Április 25. 19:54, csütörtök | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.

2024. Április 24. 14:04, szerda | Helyi

Gyermekrajzpályázatot hirdet a MÁV a balesetek megelőzése érdekében

2024. Április 24. 12:16, szerda | Helyi

Idén is megrendezik a Fülemülék éjszakája programsorozatot