2024. április 27, szombat - Zita

2018. December 15. 16:31, szombat | Helyi
Forrás: HIROS

Kamion sodródott az árokba Kiskunfélegyházánál

Egy kamion sodródott az útszéli árokba a havas úton Kiskunfélegyháza elkerülő szakaszán.

A csomagolóanyagot szállító kamion ma már másodszorra ment Csongrád-Bokrosra, amikor a havas, csúszós úton irányíthatatlanná vált a jármű és az útszéli árokba sodródott. Vezetője nem sérült meg, de nagyon indulatos volt és azt mondta, hogy már hajnalban sem, és még reggel sem volt eltakarítva a hó, majd csak a baleset után kezdték el takarítani az utat a Kiskunfélegyházát elkerülő szakaszon.

(Forrás: HIROS)

Címkék: elsodródott, kamion

2024. Április 26. 20:25, péntek | Helyi

Tavaszi virágünnep Kiskunfélegyházán