2024. április 26, péntek - Ervin

2018. Október 27. 15:40, szombat | Helyi sport
Forrás: Rekedt Zoltán

Józsefes aranyeső az atlétika csapatbajnokságon

Október 20-án rendezték meg Budapesten az Atlétika Ügyességi és Váltófutó Csapatbajnokság Országos Döntőjét.

A tanév első Diákolimpiai Döntőjén a megyei eredmények alapján a legjobb 12 csapat mérte össze tudását távol és magasugrásban, súlylökésben, kislabdahajításban és 10x200 m vegyes váltóban.

Kiskunfélegyházát a József Attila Általános Iskola és Platán utcai tagintézményének tanulói képviselték hat csapattal.

A fiú és a lány súlylökő csapat a várakozásoknak megfelelően megvédte Diákolimpiai címét, míg némi meglepetésre a lány kislabdahajító és a fiú távolugró csapat is győzni tudott az igen szoros mezőnyben. A lány távolugró csapat centikkel lemaradva a negyedik helyen végzett.

Külön öröm, hogy a verseny leglátványosabb versenyszámában, a 10x200 m-es vegyes váltóban magabiztos rajt-cél győzelmet aratott az öt lányból és öt fiúból álló Józsefes váltó.

Győztes csapatok:

Kovács Richárd

Felkészítő testnevelők: Rekedt Zoltán, Nádasdi Péter, Kurucz Kornélia

2024. Április 25. 19:43, csütörtök | Helyi sport

Félegyházi siker a szombathelyi SPARTAN versenyen

2024. április 13-án került megrendezésre Szombathelyen a SPARTAN Közép-Európai Régió versenysorozatának következő állomása, ahol Kiskunfélegyházát a 18 éves Szekeres Norbert képviselte.

2024. Április 24. 16:45, szerda | Helyi sport

Dobos Eszter eredményesen szerepelt a hétvégén

2024. Április 23. 19:53, kedd | Helyi sport

Ezüstérmet nyertek a platános asztaliteniszező lányok

2024. Április 22. 14:07, hétfő | Helyi sport

Diákolimpiai bajnok lett a József Attila iskola csapata

A József Attila Sportiskolai Általános Iskola tanulói az utóbbi 3 évben állandó résztvevői az Asztalitenisz Országos döntőjének, ahol 3 csapattal és két egyéni versenyzővel képviselték magunkat.