2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

2018. Január 17. 08:20, szerda | Helyi
Forrás: -Szerk.-

Jótékonysági előadás a Semmelweis emlékév tiszteletére

Az orgoványi Karakterek Drámacsoport *Rendkívüliek: Semmelweis* elnevezésű előadás sorozatának legújabb darabját február 23-án 19 órától megtekintheti a félegyházi közönség is a Móra Ferenc Művelődési központban.

A korábban már több helyszínen nagy sikerrel bemutatott drámát a 2018 Semmelweis Emlékév keretében megrendezésre kerülő ünnepségen fogja előadni a drámacsoport.

A jótékonysági előadás bevételét a kiskunfélegyházi „Egészségért Közalapítvány a Kórházért” számára ajánlották fel. A támogatói jegyek 1.200 Ft-os egységáron a Kórház titkárságán és a Művelődési Központ portáján vásárolhatók meg.

A dráma szereplői: Tóth Klára, Szűts Tamás, Véghné Murár Brigitta, Gajdácsi Anikó, Gellért Emőke, Sőreghyné Muladi Ildikó, Tóth Janka
Technikai munkatársak: Damásdi Gábor, Ficsorné Tóth Mária, Lehoczki Imre, Végh Barbara
Csákó Ibolya: szereplő, díszletes, súgó
Jelmez: Tóthné Szakolczai Tünde
Előadó: Dr. Czabán Edit
Kisfilm: Ficsor István és Ficsor Sándor

Írta és rendezte: Gellértné Etelka

Az ünnepség nyitányaként Balla László alpolgármester köszönti a megjelenteket, majd átadásra kerülnek az „Oltalmazó Kezek” elismerő címek.

Minden érdeklődőt és segítő szándékú támogatót szeretettel várnak.

(Fotó: A drámacsoport 2017. decemberében Izsákon is bemutatta a darabot, mely osztatlan sikert aratott a nézők körében)

2024. Április 19. 15:23, péntek | Helyi

Muzsikál az erdő 2024

2024. Április 19. 15:20, péntek | Helyi

Marad az átlagosnál hűvösebb idő a hétvégén

2024. Április 19. 15:09, péntek | Helyi

Újabb Balázs Árpád AMI - Battyány iskolás diák sikere

2024. Április 19. 13:59, péntek | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.