2024. április 26, péntek - Ervin

2019. Február 13. 13:07, szerda | Helyi
Forrás: -Szerk.-

Japán kamarazenekar ad koncertet Kiskunfélegyházán

Az Ensemble Este japán szimfonikus kamarazenekar ad ingyenes koncertet március 21-én, csütörtökön 18 órától a Szent István Templomban.

Az eseményre a japán-magyar diplomáciai kapcsolatok fennállásának 150. évfordulója alkalmából kerül sor. A hangversenyen szólistaként közreműködik a kiskunfélegyházi Palatinus Ferenc kürtművész és Toyonaga Yoshie (klarinét, Japán).

Vezényel: Kondo Satoshi.

Műsor:

• Weber: Concertino, Op.26
  • R. Strauss: I. Kürtverseny, Esz-dúr, op. 11
  • Yokozeki Kota: Time goes by so slowly
  • Sunlight / Coastal sunset / Star of the sky
  • Mozart: D-dúr Haffner szimfónia, no. 35, K. 385

Szervező: Ensemble Este Szimfonikus Zenekar, Propart Hungary Bt.

Támogató: Mishima Central Hospital, Shizuoka Shimbun and Shizuoka Broadcasting System, Paprika magazin

(Nyitófotó: illusztráció - forrás: internet)

2024. Április 26. 20:25, péntek | Helyi

Tavaszi virágünnep Kiskunfélegyházán