2024. április 29, hétfő - Péter

2017. Augusztus 19. 12:33, szombat | Helyi
Forrás: Adrienn

Ízletes borok és kellemes séta várja az érdeklődőket

2017. augusztus 18-án pénteken este nyitotta meg kapuit a Félegyházi Napok rendezvénysorozatának részeként a Béke téri Borutca.

Az Új Kenyér, valamint Szent István és az Államalapítás Ünnepe városunkban a Félegyházi Napok rendezvénysorozattal fonódott össze, melynek keretein belül rengeteg program várja az érdeklődő városlakókat és a örnyékbeli településeken élőket.

A Borutca külön kuriózumnak számít, hiszen ezen a rendezvényen nemcsak a helyi, hanem más borvidékek borainak megízlelésére is lehetőség nyílik, a hangulatos pavilonok között sétálgatva.

Már a péntek esti megnyitón is sokan megjelentek, hogy Csányi József polgármester ajánló szavait követően megtekinthessék a finomabbnál-finomabb borkínálatot és tegyenek egy kellemes sétát a langyos nyári estén.

A Borutca egészen vasárnap estig várja a kedves Vendégeit nagyon nagy szeretettel és bő kínálattal.