2024. május 4, szombat - Mónika

2016. Május 04. 10:39, szerda | Helyi
Forrás: -Szerk.-

Ismét lesz Miénk itt a tér

A népszerű szabadtéri kiállítás 2016. május 20-29-ig 0-24 óráig nyitva tart Kiskunfélegyháza központjában a Petőfi téren.

Programok:

Május 20. (péntek)

• 21:30 Kiállítás megnyitó

Köszöntőt mond: Csányi József Kiskunfélegyháza Város polgármestere
Közreműködik a Móra Ferenc Gimnázium Mozgásszínháza

Május 23. (hétfő)

• 19:00 Kiskunfélegyházi Ifjúsági Fúvószenekar koncertje
  • 20:30 „Amerikában jártam” címmel Nagy Zsolt, a Móra Ferenc Gimnázium tanára, digitális élménybeszámolója.

Május 24. (kedd)

• 19:00 „Tűzön kovácsolt hangok”

Fülöp Tibor doromb készítő kovács, Zsirmik István doromb művész, Oláh Kornél „Dj. Kory” – zenei performansz

Május 25. (szerda)

• 16:00 Challenge Day – Kihívás Napja a Petőfi téren
  • 19:00 IL GATTO NERO – rézfúvós kvintett műsora. Közreműködnek: Magyari András, Benkő Gabriella, Magony Dezső, Pallagi Gábor, Farkas Bence

Május 26. (csütörtök)

• 19:00 „Hangok a szomszédból” című zenés est.

Közreműködők: Tóth Judit, Zoltán Zoltán, Nagy Zsolt, dr. Horváth-Rekedt Gréta, Kovács-Csonka Szilvia, Gárgyán Ildikó, Nagyapáti Anita, Pázmándi Judit, Jankovszki Réka.

Május 27. (péntek)

• 20:00 Plain-Rock Egyesület Rocktár estje. Fellépők: Shelters, Fullánk.

Május 28. (szombat)

• 15:00 Kiskunfélegyházi Alapfokú Művészeti Iskola családi napja.

Hangszeres és táncos bemutatók, kézműves foglalkozások. Az eseményen minden hangszer kipróbálható.

• 20:00 Kilele Swing Cats koncert.

Május 29. (vasárnap)

• 9:00 – 17:00 Városi Gyermeknap a Petőfi téren Kiskunfélegyháza Város Önkormányzatával közös szervezésben.

Kiállítók:
Szabó Ildikó, Rátkai Zsuzsa, Karsai Ildikó, Pintér Anna, Kis Virág, Kürti Lászlóné, Kaposváriné Mihályi Mária, Benkőné Kovács Márta, Vakulyáné Varga Erika, Rádi András, Csenki Tibor, Molnár István, Szűts Tamás, Török Tamás, Papp Gáspár, Fekete László, Lukács Ferenc, Kis László, Tóth Tamás, Mezősi Ágnes, Kürti László, Görög Ildikó, Szabó László, Vincze Ágnes, Kiss-Czakó Imre, Gajdics Dávid.

2024. Május 03. 14:29, péntek | Helyi

2024. Május 03. 13:19, péntek | Helyi

2024. Május 03. 13:11, péntek | Helyi

Az erőszak nem megoldás

Vascsővel ment behajtani a tartozást egy 30 éves kiskunfélegyházi férfi.

2024. Május 03. 12:11, péntek | Helyi

Városalapítók Hete Hagyományőrző és Kulturális Fesztivál