2024. május 2, csütörtök - Zsigmond

2017. Május 25. 11:30, csütörtök | Helyi
Forrás: -Szerk.-

Ismét Kolimpia Kiskunfélegyházán!

Immáron IX. alkalommal kerül megrendezésre az Arany János Kollégiumi-Szakközépiskolai Program keretein belül a (K)Olimpia Kiskunfélegyházán, a Kossuth iskolában!

Arany János Kollégiumi-Szakközépiskolai Program
IX. Kollégiumi Olimpia

2017. május 26-28.
Kiskunhalasi Szakképzési Centrum Kiskunfélegyházi Kossuth Kollégiuma (Kiskunfélegyháza, Kossuth u. 34.)

Program:
Május 26. (péntek)

• 12:00 órától regisztráció a kollégiumban
  • 14:00 órakor ünnepélyes megnyitó a KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnokban Köszöntőt mond: Papp Gyula, KSZC főigazgató, Ágoston Tibor tagintézmény-vezető
  • 14:45 technikai értekezlet (KÉSZ Aréna)
  • 15:00 órától Streetball mérkőzések. Helyszín: KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok
  • Íjászverseny. Helyszín: A Kossuth iskola udvara
  • Asztalitenisz mérkőzések. Helyszín: Az iskola tornaterme

20:00 Zenés gimnasztika. Helyszín: a Kossuth iskola tornaterme

Május 27. (szombat)

• 7:30 órától labdarúgó mérkőzések selejtezői. Lányok mérkőzéseinek helyszíne: Kossuth iskola tornaterme. Fiúk mérkőzéseinek helyszíne: KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok
  • 13:00 Labdarúgó mérkőzések döntői. Helyszín: KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok
  • 20:00 – 22:00 a Kossuth Kollégiumban: Kareoki-party (ebédlő), Wii-u-party (kollégium 122-es terem), X-box (kollégium 122-es terem), LogiQsok klubja (kollégium 321-es terem), Kalandfilmek mozija (kollégium 421-es terem), Akciófilmek mozija (kollégium 423-as terem), Táncház (kollégium földszint – moltiroom)

Május 28. (vasárnap)

• 7:00 órától kézilabda mérkőzések. Lányok mérkőzéseinek helyszíne: Constantinum Intézmény Sportcsarnoka. Fiúk mérkőzéseinek helyszíne: KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok
  • 13:00 IX. Kolimpia zárása, eredményhirdetés. Zárszót mond: Balla László – Kiskunfélegyháza alpolgármestere, Toponári Gábor a Fodisz ügyvezető elnöke, Vincze József, a Magyar Diáksport Szövetség Dél-Alföldi Regionális Irodájának vezetője

(Fotó: archiv)

Címkék: kolimpia

2024. Május 01. 20:00, szerda | Helyi

Régmúlt idők varázsát csalogatta elő a majális

Megtelt a Parkerdő szórakozni vágyó közönséggel május 1-jén. A ragyogó napsütésben színes programok sora várta az érdeklődőket egész nap.

2024. Május 01. 15:17, szerda | Helyi

TeSzedd akció Petőfiszálláson

A föld napja alkalmából a Róna Vadásztársaság és a Petőfiszállási Polgárőr Egyesület Petőfiszállás vadászterületén a \"TE SZEDD\" mozgalomhoz csatlakozva, a természetben "felejtett" lakossági hulladékot gyűjtött 23 fővel.

2024. Április 30. 09:23, kedd | Helyi

Majális a Parkerdőben

2024. Április 30. 09:08, kedd | Helyi

Forgalmirend-változás a Zöld Nap alatt