2024. április 30, kedd - Katalin, Kitti

2024. Április 16. 07:59, kedd | Helyi
Forrás: batthyanysuli.hu

Iskolai foglalkozás a bankfiókban

Fehér Gyöngyi területi vezető látta vendégül bankfióki mentorprogram keretében a Batthyány Lajos Általános Iskola 3.z osztályosait tanáraikkal.

A K & H Bank „Vigyázz, kész, pénz!” vetélkedő középdöntőjébe jutott Kocsis Angéla, Kocsis Nóra és Bozó Antal Bulcsú alkotta csapatnak köszönhetően a Batthyány Lajos Általános Iskola 3.z osztályosait és Bulyákiné Gubcsi Judit, Kovácsné Nagy Erika tanítónőket Fehér Gyöngyi területi vezető látta vendégül a bankfióki mentorprogram keretében.

A foglalkozás során a diákok pénzügyi jártassága naprakész ismeretanyaggal és érdekes, játékos feladatokkal fejlődhetett.

Forrás: batthyanysuli.hu