2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

2018. Január 11. 14:57, csütörtök | Helyi
Forrás: -szerk.-

Ingyenes agykontroll-előadás tart dr. Domján László Kiskunfélegyházán

2018. január 25-én, csütörtökön 18 órakor az agykontrollról 1 órás, ingyenes ismertető előadást tart dr. Domján László a Szakmaközi Művelődési Házban (Szent János tér 3.)

Az előadást Domján doktor agykontrolloktató húgával, Domján Andrea egyetemi nyelvtanárral tartja.

Az agykontroll egy stresszkezelő és elmefejlesztő módszer, amely egyszerűen alkalmazható mentális technikák összessége. Ma már bizonyított tény, hogy – főleg ellazult állapotban – képzeletünkkel hatni tudunk testünkre, s azon belül főleg az immunrendszerünkre. Gondolataink erejét, energiáját felhasználva megteremthetjük a gyógyulás lehetőségét. Például képessé válhatunk a depresszió, pánikbetegség, cukorbetegség, mozgásszervi panaszok és függőségek leküzdésére.

A jelenlevők mondhatnak 100 közismert tárgyat, amelyeket dr. Domján László megjegyez, és bármilyen sorrendben kérésre visszamond. Domján doktor kivetítőn keresztül meglepő magyar sikerekről fog meggyőző képeket vetíteni. Az előadás végén az érdeklődők kérdéseket tehetnek fel.

2024. Április 19. 15:23, péntek | Helyi

Muzsikál az erdő 2024

2024. Április 19. 15:20, péntek | Helyi

Marad az átlagosnál hűvösebb idő a hétvégén

2024. Április 19. 15:09, péntek | Helyi

Újabb Balázs Árpád AMI - Battyány iskolás diák sikere

2024. Április 19. 13:59, péntek | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.