2024. április 29, hétfő - Péter

2017. Szeptember 17. 12:00, vasárnap | Helyi
Forrás: proaktivdirekt.com

Idd meg a szivárványt!

Készíts ízes, színes vodkát!

Olykor mindenkinek szüksége van egy-egy lazítós péntek vagy szombat estére, hogy elmenekülhessen a szürke hétköznapok elől. Ezt természetesen egy vidám társaságban a legjobb tenni, ahol garantált a jó hangulat. S hogy ne csak a falevelek kaphassanak új színt, turbózd fel a jó öreg vodka-narancsot.

Sőt, hagyd is ki belőle a gyümölcsöt! Hoztunk egy hipnotikus új italt, amivel még a sokat látott bájitalkeverőket is le tudod nyűgözni.

Hogy mire lesz szükséged?
Vegyél a társaság méretét figyelembe véve – vigyázz, ezt még az is meg fogja kóstolni, aki nem szereti – 1-2 üveg jó minőségű vodkát.

Vodkás üvegenként 4 zacskó Skittles-t (színes cukorka) is szerezz be!

Eddig nem nagy kihívás, és az elkészítés sem:

5 zárható üvegcsét készíts elő, majd szórd az aljukba a színek szerint szétválogatott cukorkát. Tehát lesz 5 különböző színű italod a végén, ha az üvegeket felöntöd a vodkával.

Hagyd egy kicsit állni, majd, amikor a máz már elég jól leázott a cukorról, akkor jól rázd össze az üvegeid tartalmát. Ezután hagyd állni 12 órán át a hűtőszekrényedben.

Fogyasztás előtt ajánlott átszűrni az italt, hogy a fel nem oldódott Skittle-részecskék ne zavarják meg az élményt.

Ha ennél a lépésnél megállsz, akkor is kapsz már öt különböző, élénk színű és változatos ízű vodka alapú italt, ám az igazi márványos hatás eléréséhez bevethetsz egy titkos összetevőt is!

Mindegyik üvegbe 1-1 teáskanál az ezüstszínű, gyöngyház porból, és máris megigéz az örvénylés!

Fogyasszátok felelősséggel és persze mértékkel!

Címkék: ital, vodka

2024. Április 28. 12:06, vasárnap | Helyi