2024. április 19, péntek - Emma

2019. Január 27. 10:38, vasárnap | Helyi
Forrás: Sarlós Boldogasszony Templom Plébániája

Hírek az Ótemplomból

Évközi 3. vasárnap - 2019. január 27.

1. Hétfőn Aquinói Szent Tamás áldozópap és egyháztanító emléknapja, csütörtökön Bosco Szent János áldozópap emléknapja, szombaton pedig Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepe lesz.

2. Hétfőn este ½ 6-kor Bibliaóra lesz a Jókai utcai Közösségi Házban. Minden érdeklődőt szeretettel várnak.

3. Hétfőn este ½ 7-kor lesz a Szent József Kör, vagyis a keresztény édesapák körének a gyűlése ugyancsak a Közösségi Házban.

4. Kedden és pénteken 9-től 11 óráig van nyitva a Jókai utca 1. szám alatti Karitász bolt. Szeretettel várják az érdeklődőket.

5. Február 1-jén, pénteken elsőpéntek lesz. A templom körüli építkezés miatt a szentségimádás a templom főbejáratától a nyitvatartási idő alatt lehetséges.

6. Február 2-án, szombaton az ünnepélyes gyertyaszentelést az esti szentmise keretében tartják.

7. Február 3-án, jövő vasárnap a 9 órai szentmisét az elődök szokásaihoz hűen a városért ajánlják fel.

8. Ugyancsak jövő vasárnap a szentmisék után Balázs-áldást osztanak.

9. A március 2-i Vőfély-Zenész Bálra február 2-án, szombaton reggel 8 órától lehet jegyet vásárolni a plébánia irodájában, 5.000 forintos áron.

Áldott vasárnapot kívánunk mindannyiuknak!

2024. Április 19. 15:23, péntek | Helyi

Muzsikál az erdő 2024

2024. Április 19. 15:20, péntek | Helyi

Marad az átlagosnál hűvösebb idő a hétvégén

2024. Április 19. 15:09, péntek | Helyi

Újabb Balázs Árpád AMI - Battyány iskolás diák sikere

2024. Április 19. 13:59, péntek | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.