2024. április 25, csütörtök - Márk

2018. Március 11. 13:47, vasárnap | Helyi
Forrás: Sarlós Boldogasszony Templom plébániája

Hírek az Ótemplomból

Nagyböjt 4. vasárnapja - 2018. március 11.

1. Hétfőn este ½ 6-tól Bibliaórát tartanak a Jókai utcai Közösségi Házban. Minden érdeklődőt szeretettel várnak.

2. Kedden és pénteken 9-11 óráig van nyitva a Jókai utca 1. szám alatti Karitász bolt. Szeretettel várják az érdeklődőket.

3. Március 13-án, kedden a Boldogságos Szűz Mária fatimai jelenésére emlékeznek, a családokért imádkoznak. A szentmisék reggel 7 órakor, déli 12 órakor és este ½ 6 órakor lesznek. ½ 12-től rózsafüzért imádkoznak a családokért.

4. A nagyböjti időben szerdán és pénteken keresztúti ájtatosságot tartanak a templomban, délután ½ 5-től.

5. A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Kiskunfélegyházi Csoportja főállású munkatársakat keres szociális munkás, valamint felsőfokú végzettséggel mentori munkakörbe. Részletes tudnivalók a hirdetőtáblán olvashatók.

6. A március 18-i, jövő vasárnapi perselygyűjtés összegét a szentföldi keresztények megsegítésére juttatják el.

Áldott vasárnapot kívánunk mindannyiuknak!

2024. Április 24. 14:04, szerda | Helyi

Gyermekrajzpályázatot hirdet a MÁV a balesetek megelőzése érdekében

2024. Április 24. 12:16, szerda | Helyi

Idén is megrendezik a Fülemülék éjszakája programsorozatot