2024. április 24, szerda - György

2018. Január 07. 07:55, vasárnap | Helyi
Forrás: Sarlós Boldogasszony Templom Plébániája

Hírek az Ótemplomból

Urunk megkeresztelkedésének vasárnapja - 2018. január 7.

1. Ma délután ½ 5-től imaórát tartanak papi és szerzetesi hivatásokért a templomban.

2. Január 8-án, hétfőn este ½ 6-tól Bibliaórát tartanak a Jókai utcai Közösségi Házban. Minden érdeklődőt szeretettel várnak.

3. Január 10-én, szerdán este ½ 7-kor képviselő-testületi gyűlést tartanak a Közösségi Házban. Kérik az egyházközség képviselő-testületének tagjait, hogy lehetőség szerint tegyék szabaddá magukat erre az alkalomra.

4. Január 12-én, pénteken este 7 órakor ifjúsági misét tartanak a Kalmár kápolnában. Szeretettel várják a fiatalokat erre a szentmisére.

5. Január 13-án, szombaton a Boldogságos Szűz Mária fatimai jelenésére emlékeznek, a családokért imádkoznak. A szentmisék reggel 7 órakor, déli 12 órakor és este ½ 6-kor lesznek. ½ 12-től rózsafüzért imádkoznak a családokért.

6. A Mária Tisztelők Köre közös imádságot hirdet minden hónap 13-án, este 6 órára a Mártírok útja 7. szám alatt, Lugosi Lászlóné lakásába. Minden érdeklődőt szeretettel várnak.

7. A Vőfély-Zenész Találkozó báljára tombolatárgyak felajánlását köszönettel fogadják.

Áldott vasárnapot kívánunk mindannyiuknak!

2024. Április 24. 08:11, szerda | Helyi

Vetélkedők, ügyességi versenyek színesítették a Mezgés napot

2024. Április 24. 08:06, szerda | Helyi

Kimagasló eredmény az uszonyos- és búvárúszó országos bajnokságon

2024. Április 23. 16:25, kedd | Helyi

Növényvédelmi permetezés

2024. Április 23. 10:37, kedd | Helyi

Vonat és autó karambolozott Kiskunfélegyháza külterületén

A Csongrádi úti tanyák megállóhely közelében történt a baleset.