2024. április 26, péntek - Ervin

2017. December 10. 09:42, vasárnap | Helyi
Forrás: Sarlós Boldogasszony Templom Plébániája

Hírek az Ótemplomból

Advent 2. vasárnapja - 2017. december 10.

1. Ma délután (vasárnap) 4 órakor adventi hangverseny lesz a Szent István templomban. Mindenkit szeretettel vártnak.

2. Hétfőn este ½ 6-kor Bibliaórát tartunk a Jókai utcai Közösségi Házban. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

3. Hétfőn, kedden és szerdán reggel 6 órakor, a hajnali mise keretében tartják az adventi lelkigyakorlatot. A lelkigyakorlatos beszédeket dr. Esiobu Ágoston atya fogja tartani. Ezeken a napokon reggel 5 órától lesz gyónási lehetőség.

4. Kedden és pénteken 9-től 11 óráig van nyitva a Karitász bolt Jókai utca 1. szám alatti helyisége. Szeretettel várják az érdeklődőket.

5. December 13-án, szerdán, a Boldogságos Szűz Mária fatimai jelenésére emlékeznek, a családokért imádkoznak. A szentmisék reggel 6 órakor, 12 órakor és este ½ 6-kor lesznek. ½ 12-től rózsafüzért imádkoznak a családokért.

6. December 16-án, szombaton az esti szentmise után zenés adventi imaórát tartanak a templomban. Szeretettel hívnak erre is mindenkit.

7. A Mária Tisztelők Köre közös imádságot hirdet minden hónap 13-án, este 6 órára a Mártírok útja 7. szám alatt Lugosi Lászlóné lakásába. Minden érdeklődőt szeretettel várnak.

8. December 21-én, csütörtökön karácsonyi betegellátás lesz. Akik tudnak környezetükben idős, beteg emberekről, akik az ünnepek előtt szeretnének szentségekhez járulni, jelezzék a plébánián.

Áldott vasárnapot kívánunk mindannyiuknak!

2024. Április 26. 13:44, péntek | Helyi

„Te szedd” akció!

2024. Április 25. 21:11, csütörtök | Helyi

105. születésnapját ünnepelte Erzsike néni

Kiskunfélegyháza legidősebb polgára betöltötte 95. életévét.

2024. Április 25. 19:54, csütörtök | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.

2024. Április 24. 14:04, szerda | Helyi

Gyermekrajzpályázatot hirdet a MÁV a balesetek megelőzése érdekében