2024. május 6, hétfő - Ivett

2017. Október 08. 11:29, vasárnap | Helyi
Forrás: Sarlós Boldogasszony Templom Plébániája

Hírek az Ótemplomból

Évközi 27. vasárnap: Magyarok Nagyasszonya ünnepe - 2017. október 8.

1. Hétfőn este ½ 6-kor Bibliaórát tartanak a Jókai utcai Közösségi Házban. Minden érdeklődőt szeretettel várnak.

2. Kedden és pénteken 9-től 11 óráig van nyitva a Karitász Bolt Jókai u. 1. szám alatti helyisége. Minden érdeklődőt szeretettel várnak.

3. Október 11-én, szerdán Szent XXIII. János pápa emléknapja lesz.

4. Október 13-án, pénteken, a Boldogságos Szűz Mária fatimai jelenésére emlékeznek, a családokért imádkozunk. A szentmisék reggel 7 órakor, 12 órakor és este ½ 6-kor lesznek. ½ 12-től rózsafüzért imádkoznak a családokért.

5. A Mária Tisztelők Köre közös imádságot hirdet minden hónap 13-án, este 6 órára a Mártírok útja 7. szám alatt Lugosi Lászlóné lakásában.

6. Péntek este 7 órakor ifjúsági misét tartanak a Kalmár kápolnában.

7. Péntek esténként ½ 7-re várják a Jókai utcai Közösségi Házba azokat a középiskolás és nyolcadikos ifjakat, akik szeretnének bérmálkozni.

8. Októberben hétfő kivételével minden nap az esti szentmise előtt 5 órakor elimádkozzák a Rózsafüzért a templomban. Mindenkit szeretettel hívnak, hogy közös imádsággal kérjék a Szűzanya közbenjárását az egyházért, a hazáért, a papokért, a családokért és a templomi közösségért.

Áldott vasárnapot kívánunk mindannyiuknak!

2024. Május 05. 12:11, vasárnap | Helyi

Hírek a Szent István templomból

2024. május 5. - SZENT ISTVÁN TEMPLOM

2024. Május 05. 08:00, vasárnap | Helyi