2024. április 27, szombat - Zita

2017. Június 11. 09:40, vasárnap | Helyi
Forrás: Sarlós Boldogasszony Templom Plébániája

Hírek az Ótemplomból

Szentháromság vasárnapja - 2017. június 11.

1. Ma délután 5 órakor lesz a Kalmár kápolna búcsúi szentmiséje. Mindenkit szeretettel várnak.

2. Hétfőn este ½ 6-kor Bibliaórát tartanak a Jókai utcai Közösségi Házban. Minden érdeklődőt szeretettel várnak.

3. Június 13-án, kedden Páduai szent Antal áldozópap és egyháztanító emléknapja, csütörtökön pedig Úrnapja lesz.

4. A Jókai u. 1. szám alatti Karitász bolt augusztus 22-éig zárva tart.

5. Csütörtökön Úrnapja, az Oltáriszentség ünnepe lesz. Este 6 órakor a Szent István Templomban lesz az ünnepi szentmise, amelynek végén indul az úrnapi körmenet az Ótemplom felé. Szeretettel hívják a híveket a közös ünneplésre. Kérik, hogy aki tud virágot vinni az úrnapi oltárok díszítéséhez, az szerdán vigye be a sekrestyébe, aki pedig virágszirmot tud vinni, az vigye el a körmenetre.

6. A Szent Imre Cserkészcsapat városi papír- és vasgyűjtést szervez június 19-e és 25-e között. Akinek van felajánlható papír- vagy vashulladéka, kérik, hogy a héten jelezze a sekrestyében névvel, címmel, telefonszámmal, s egy időpont megadásával, amikor a cserkészek otthon találják. A befolyt összeget a cserkészcsapat táboroztatására fordítják.

7. A bérmálási fényképek és DVD-k megtekinthetők és megvásárolhatók ma az esti szentmise után a sekrestyében.

Áldott vasárnapot kívánunk mindannyiuknak!

2024. Április 26. 20:25, péntek | Helyi

Tavaszi virágünnep Kiskunfélegyházán

2024. Április 26. 20:05, péntek | Helyi

Természettudományos siker