2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

2017. Március 05. 10:28, vasárnap | Helyi
Forrás: Sarlós Boldogasszony Templom Plébániája

Hírek az Ótemplomból

Nagyböjt első vasárnapja - 2017. március 5.

1. Hétfőn este ½ 6-kor bibliaórát tartanak a Jókai u. 28. szám alatti Közösségi Házban. Minden érdeklődőt szeretettel várnak.

2. Kedden és pénteken 9-től 11 óráig van nyitva a Karitász bolt Jókai u. 1. szám alatti helyisége. Szeretettel várják az érdeklődőket.

3. Kedden az esti szentmise után énekkari próbát tartanak a Jókai utcai Közösségi Házban. Szeretettel várják a régi és az új énekkari tagokat.

4. Ifjúsági ének- és zenekart szervez a templom kántora. Szeretettel hívják a zenélni és énekelni vágyó fiatalokat. Az első ráhangolódó alkalom március 9-én, csütörtökön délután 4 órakor lesz a Közösségi Házban. Kérik, hogy mindenki vigye magával a hangszerét (ha van), és a jó kedvét.

5. A nagyböjti időben szerdán és pénteken keresztúti ájtatosságot tartanak délután ½ 5-től a templomban.

6. Hálásan köszönik mindazok segítségét, akik felajánlásaikkal, adományaikkal vagy munkájukkal segítették a múlt heti jótékonysági bál sikeres lebonyolítását és ezzel elősegítették a Közösségi Ház felújításának befejezését.

Áldott vasárnapot kívánunk mindannyiuknak!

2024. Április 19. 15:23, péntek | Helyi

Muzsikál az erdő 2024

2024. Április 19. 15:20, péntek | Helyi

Marad az átlagosnál hűvösebb idő a hétvégén

2024. Április 19. 15:09, péntek | Helyi

Újabb Balázs Árpád AMI - Battyány iskolás diák sikere

2024. Április 19. 13:59, péntek | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.