2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

2016. Június 12. 08:09, vasárnap | Helyi
Forrás: Sarlós Boldogasszony Templom

Hírek az Ótemplomból

Évközi tizenegyedik vasárnap - 2016. június 12. A hét ünnepei: Hétfő - Páduai Szent Antal áldozópap és egyháztanító emléknapja. Szerda - Árpád-házi Boldog Jolán szerzetesnő emléknapja.

1. Júniusban este 6 órától Jézus Szentséges Szívének a litániáját imádkozzák a templomban.

2. A nyári hónapokban a Karitász Jókai utca 1. szám alattihelyisége zárva tart.

3. Június 13-án, hétfőn a Boldogságos Szűz Mária fatimai jelenésére emlékeznek, mindenki családjáért imádkoznak. A szentmisék reggel 7 órakor, déli 12 órakor és este ½ 7 órakor lesznek. ½ 12-től rózsafüzért imádkoznak a családokért.

4. Szeretettel hívják a kiskunfélegyházi híveket június 18-án, szombaton Bordányba, a délelőtt 10 órakor Gábor Imre atya emlékére bemutatandó jubileumi aranymisére.

5. Június 19-én, vasárnap este fél 6-kor jótékonysági ifjúsági dicsőítés lesz a templomban, amit a plébánia fiataljai és a kiskőrösi fiatalok vezetnek. Dalok és versek formájában szeretnék megosztani az örömüket és az Isten iránti szeretetüket mindazokkal, akik elfogadják a meghívásukat. A dicsőítés után a fél 7-es szentmisén is ők vezetik a zenei szolgálatot. A programon lehetőség lesz anyagilag támogatni a két ifjúsági csoport közös nyári táborozását.

Áldott vasárnapot kívánunk mindannyiuknak!

2024. Április 20. 08:00, szombat | Helyi

Mozogj sokat, érezd jól magad

„Mozogj sokat, érezd jól magad” mottóval szervezte meg az MDSZ a Diákolimpia Junior Fesztivált 2024. április 17-én a Kész Aréna Sportcsarnokban az I. és II. korcsoportos gyerekeknek.

2024. Április 19. 15:23, péntek | Helyi

Muzsikál az erdő 2024

2024. Április 19. 15:20, péntek | Helyi

Marad az átlagosnál hűvösebb idő a hétvégén