2024. május 3, péntek - Tímea

2016. Május 29. 09:41, vasárnap | Helyi
Forrás: Sarlós Boldogasszony Templom Plébánia

Hírek az Ótemplomból

Évközi kilencedik vasárnap - 2016. május 29.

A hét ünnepei: Szerda - Szent Jusztínusz vértanú emléknapja. Péntek - Jézus Szentséges Szívének főünnepe. Szombat - Boldogságos Szűz Mária Szeplőtelen Szívének emléknapja.

1. Júniusban este 6 órától Jézus Szentséges Szívének a litániáját imádkozzák a templomban.

2. Május 31-én kedden és június 3-án, pénteken 9-11 óráig van nyitva a Karitász Jókai utca1. szám alatti helyisége. A héten ingyenes kiárusítást tartanak.Szeretettel várják az érdeklődőket.

3. A mai, vasárnapi perselyadományok összegét a Jókai utcai közösségi házfelújítására fordítják. Nagylelkű adományaikat hálásan köszönik!

4. Az elsőáldozási fényképek és DVD-k ma délelőtt megtekinthetők és megvásárolhatók a templom kápolnájában.

5. Június 2-án, csütörtökön a betegeket otthonaikban felkeresik.

6. Június 3-án, pénteken elsőpéntek lesz, szokás szerint 24 órás szentségimádással.

7. Minden hónap első péntekén gyalogos férfizarándoklatot szerveznek a Pálos atyák Szentkútra. Az indulás 5 órakor lesz a templom elől. Szeretettel várnak minden lelkileg megújulni vágyó férfit. Részletesebb plakát a hirdetőtáblán megtekinthető.

Áldott vasárnapot kívánunk mindannyiuknak!

2024. Május 02. 14:39, csütörtök | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.

2024. Május 01. 20:00, szerda | Helyi

Régmúlt idők varázsát csalogatta elő a majális

Megtelt a Parkerdő szórakozni vágyó közönséggel május 1-jén. A ragyogó napsütésben színes programok sora várta az érdeklődőket egész nap.

2024. Május 01. 15:17, szerda | Helyi

TeSzedd akció Petőfiszálláson

A föld napja alkalmából a Róna Vadásztársaság és a Petőfiszállási Polgárőr Egyesület Petőfiszállás vadászterületén a \"TE SZEDD\" mozgalomhoz csatlakozva, a természetben "felejtett" lakossági hulladékot gyűjtött 23 fővel.

2024. Április 30. 09:23, kedd | Helyi

Majális a Parkerdőben