2024. április 19, péntek - Emma

2016. Február 21. 07:36, vasárnap | Helyi
Forrás: -Szerk.-

Hírek az Ótemplomból

Az alábbiakban a Sarlós Boldogasszony Templom híreit olvashatják.

Nagyböjt 2. vasárnapja - 2016. február 21.

A hét ünnepei:

Hétfő: Szent Péter apostol székfoglalásának ünnepe

Szerda: Szent Mátyás apostol ünnepe

• A nagyböjti időben szerdán és pénteken keresztúti ájtatosságot tartanak délután ½ 5-től.

• Február 23-án, kedden és február 26-án, pénteken 9 és11 óra között van nyitva a Karitász Jókai utca 1. szám alatti helyisége. A héten téli vásárt tartanak. Szeretettel várják az érdeklődőket.

• A nagyböjti lelkigyakorlatot március 8-án, 9-én és 10-én P. Puskás Antal pálos atya vezetésével tartják az esti szentmisék keretében, ½ 6-kor. Kérik, hogy mindenki igyekezzen úgy rendezni a programjait, hogy a közös lelkigyakorlaton rész tudjon venni.

• Február 27-én, szombaton az esti szentmisét a Szent Mónika Közösség szándékára mutatják be. Szeretettel hívják a keresztény édesanyákat és nagymamákat erre a szentmisére, hogy közösen imádkozzanak gyermekeikért és unokáikért.

• Közeleg az adóbevallások ideje. A Sarlós Boldogasszony Főplébánia kéri Önöket, támogassák adójuk 1 %-ával a Katolikus Egyházat és az Ótemplom Alapítványt.

2024. Április 19. 15:23, péntek | Helyi

Muzsikál az erdő 2024

2024. Április 19. 15:20, péntek | Helyi

Marad az átlagosnál hűvösebb idő a hétvégén

2024. Április 19. 15:09, péntek | Helyi

Újabb Balázs Árpád AMI - Battyány iskolás diák sikere

2024. Április 19. 13:59, péntek | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.