2024. május 5, vasárnap - Györgyi

2020. Március 29. 13:46, vasárnap | Helyi
Forrás: Szent István Templom plébániája

Hírek a Szent István Templomból

2020. március 29. Nagyböjt 5. vasárnapja.

• A koronavírus járvány miatt naponta reggel 7 órakor zárt ajtók mögött tartunk szentmisét. Ebben az időpontban az aznapra felvett szentmise szándékokat elvégezzük, így lesz lehetőség imádságban bekapcsolódni. Aki szeretnék, hogy az előjegyzett szentmise szándékot egy későbbi időpontban végezzük el, azok jöjjenek be előtte a Plébániára egyeztetni.
  • Több TV csatorna és rádióadó közvetít szentmisét. Ezeknek rendje a www.magyarkurir.hu katolikus honlapon olvasható. Mivel szentáldozásra ebben a keretben nincs lehetőség ezért kérjük a híveket, hogy éljenek a lelkiáldozás lehetőségével.
  • A rendelkezés visszavonásáig templomi szertartást nem végezhetünk
  • A temetési szertartásokat továbbra is a temetést végző szolgáltatóval egyezetett időpontban elvégezzük.
  • Jövő vasárnap virágvasárnap lesz. A szentmisében majd elvégezzük a barkaszentelést. Utána a megszentelt barkákat az üvegajtón kívül helyezzük el, bárki vihet belőle.
  • Vasárnaponként és utána Plébániánk honlapján és facebook oldalán meghallgathatják és megnézhetik az evangéliumot, prédikációt és a hirdetéseket. Reméljük, ezzel is tudjuk enyhíteni a szentmisék hiányát.

2024. Május 05. 12:11, vasárnap | Helyi

Hírek a Szent István templomból

2024. május 5. - SZENT ISTVÁN TEMPLOM

2024. Május 05. 08:00, vasárnap | Helyi