2024. április 26, péntek - Ervin

2018. November 11. 11:52, vasárnap | Helyi
Forrás: Szent István Templom plébániája

Hírek a Szent István Templomból

Évközi 32. vasárnap - 2018. november 11.

1. Vasárnap este 5 órakor kezdődik a Rózsafüzér-társulat összejövetele.

2. Egyházközségi szentségimádási nap lesz november 14-én, szerdán. Délután 3 órakor szentségkitétellel csendes szentségimádás kezdődik, 4 órától közös szentségimádás lesz.

3. A filmklub következő vetítése pénteken az esti szentmise után lesz a plébánián. Mindenkit hívnak és várnak.

4. November 17-én, szombaton délelőtt 9 órára várják a templomba azokat a gyerekeket, akik szeretnének részt venni a karácsonyi betlehemes játékban.

5. A következő napokban, hetekben sok szabad szentmise van. Akik szeretnének szentmisét mondatni, menjenek be a plébániára!

6. Kérik a kedves híveket, ha anyagi lehetőségeik engedik, fizessék be az éves egyházi adót, amelynek összege aktív dolgozók esetén 4000, nyugdíjasok esetén 3000 forint évente.

7. A sekrestyében és plébánián kapható képeslap, kalendárium és falinaptár.

2024. Április 26. 13:44, péntek | Helyi

„Te szedd” akció!

2024. Április 25. 21:11, csütörtök | Helyi

105. születésnapját ünnepelte Erzsike néni

Kiskunfélegyháza legidősebb polgára betöltötte 95. életévét.

2024. Április 25. 19:54, csütörtök | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.

2024. Április 24. 14:04, szerda | Helyi

Gyermekrajzpályázatot hirdet a MÁV a balesetek megelőzése érdekében