2024. május 6, hétfő - Ivett

2018. Október 07. 09:05, vasárnap | Helyi
Forrás: Szent István Templom plébániája

Hírek a Szent István Templomból

Évközi 27. vasárnap - 2018. október 7.

1. Most vasárnap délután 5 órakor tartják a Rózsafüzér-társulat éves összejövetelét. Ekkor lesz az új tagok felvétele. Várják azokat, akik szeretnének csatlakozni a társulathoz.

2. Októberben hétköznapokon az esti szentmise után, szombaton és vasárnap az esti szentmise előtt ¼ 6-kor kezdik a közös Rózsafüzér-imádságot.

3. A héten az elmúlt két év volt 8. osztályos tanulói levelet kaptak a plébániáról, amelyben a bérmálási előkészítőre kaptak meghívást. Ezek az alkalmak a Móra Ferenc Gimnáziumban pénteken délután 3 órakor, a plébánián pedig pénteken délután 5 órakor kezdődnek.

4. Jövő vasárnap a 9 órai szentmise után elsőáldozási megbeszélés lesz a most 3. osztályos gyerek szüleinek.

5. Október 20-án, szombaton reggel 7 órakor indul az autóbusz az egyházközségi zarándoklatra. Ellátásról mindeni gondoskodjon. Tervezett visszaérkezés este 8 óra körül.

6. Október 28-án, vasárnap a ½ 11-es szentmisében tartják a jubiláló házastársak közös hálaadó szentmiséjét. Várják a plébánián a házassági évfordulójukat ünneplő házastársak jelentkezését.

2024. Május 06. 07:29, hétfő | Helyi

Sok kiváló tanuló kezdi meg érettségi vizsgáit a Móra Ferenc Gimnáziumban

A Móra Ferenc Gimnázium 2024. május 3-án (pénteken) tartotta ballagási ünnepségét.

2024. Május 05. 12:11, vasárnap | Helyi

Hírek a Szent István templomból

2024. május 5. - SZENT ISTVÁN TEMPLOM

2024. Május 05. 08:00, vasárnap | Helyi