2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

2017. Szeptember 03. 08:02, vasárnap | Helyi
Forrás: Szent István Templom Plébániája

Hírek a Szent István Templomból

Évközi huszonkettedik vasárnap - 2017. szeptember 3.

1. Szeptember 4-étől megkezdődik az iskolai hitoktatás. Kérik a kedves szülőket, hogy kísérjék figyelemmel gyermekeik részvételét a hittanórákon, vasárnaponként pedig közösen vegyenek részt a szentmisén.

2. A következő hét végén tartják Petőfiszállás-Pálosszentkúton az őszi, Kisasszony napi búcsút. A vasárnapi ünnepi szentmisére kerékpáros zarándoklat indul az Ótemplom elől reggel ½ 8-kor. A résztvevők vigyenek magukkal láthatósági mellényt, az ellátásról mindenki maga gondoskodjon.

3. A következő napokban, hetekben nagyon sok szabad szentmise van, akik szentmisét szeretnének mondatni, menjenek be a plébániára!

4. Megjelent a Képmás magazin, amely 550 Ft-ért megvásárolható az újságos asztalnál.

5. Október 8-án vasárnap délután 4 órakor tartják a Dunavecsei templom búcsúját, ahol Kapás Mihály atya a plébános. A búcsúi szentmisére autóbuszt indít a Szent István Templom. Akik szeretnének részt venni, jelentkezzenek a plébánián. A részvételi díj 1500 forint személyenként.

2024. Április 19. 15:23, péntek | Helyi

Muzsikál az erdő 2024

2024. Április 19. 15:20, péntek | Helyi

Marad az átlagosnál hűvösebb idő a hétvégén

2024. Április 19. 15:09, péntek | Helyi

Újabb Balázs Árpád AMI - Battyány iskolás diák sikere

2024. Április 19. 13:59, péntek | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.