2024. május 2, csütörtök - Zsigmond

2017. Január 15. 11:30, vasárnap | Helyi
Forrás: Szent István Templom Plébániája

Hírek a Szent István Templomból

Évközi második vasárnap - 2017. január 15.

A hét ünnepei: Kedd: Szent Antal apát emléknapja. Szerda: Árpád-házi Szent Margit ünnepe. Szombat: Szent Ágnes szűz és vértanú emléknapja.

1. Vasárnap délután 3 órakor ministránsfoglalkozás lesz a sekrestyében. Hívnak és várnak minden fiút és lányt, akik szeretnének ministrálni.

2. Várják a plébánián azokat a párokat, akik a Szent István Templomban szeretnének házasságot kötni. Részükre februárban előkészítő jegyes oktatást szerveznek.

3. Előkészítő tanfolyamot szerveznek azoknak a felnőtteknek, akik nincsenek megkeresztelve, nem voltak elsőáldozók, nem bérmálkoztak. Érdeklődni és jelentkezni lehet a plébánián.

4. Jövő héten lesz az egyetemes imahét a keresztény egyházak egységéért. Január 16-án, hétfőn este 6-kor az Ótemplomban, kedden este 6-kor a református templomban, szerdán este 6-kor a Baptista közösségi házban, a Virág utca 29. szám alatt lesznek az imatalálkozók, Hívnak és várnak mindenkit az imatalálkozókra.

5. Január 20-án, pénteken este a mise után lesz a filmklub következő vetítése.

2024. Május 01. 20:00, szerda | Helyi

Régmúlt idők varázsát csalogatta elő a majális

Megtelt a Parkerdő szórakozni vágyó közönséggel május 1-jén. A ragyogó napsütésben színes programok sora várta az érdeklődőket egész nap.

2024. Május 01. 15:17, szerda | Helyi

TeSzedd akció Petőfiszálláson

A föld napja alkalmából a Róna Vadásztársaság és a Petőfiszállási Polgárőr Egyesület Petőfiszállás vadászterületén a \"TE SZEDD\" mozgalomhoz csatlakozva, a természetben "felejtett" lakossági hulladékot gyűjtött 23 fővel.

2024. Április 30. 09:23, kedd | Helyi

Majális a Parkerdőben

2024. Április 30. 09:08, kedd | Helyi

Forgalmirend-változás a Zöld Nap alatt