2024. április 24, szerda - György

2016. November 13. 07:54, vasárnap | Helyi
Forrás: Szent István Templom plébániája

Hírek a Szent István Templomból

Évközi harmincharmadik vasárnap - 2016. november 13.

A hét ünnepei: Szerda: Skóciai Szent Margit emléknapja. Szombat: Árpád-házi Szent Erzsébet ünnepe.

1. Vasárnap este 5 órakor kezdődik a Rózsafüzér társulat összejövetele.

2. Ifjúsági mise lesz a Kalmár kápolnában november 18-án, pénteken este 7 órakor. Minden fiatalt hívnak és várnak.

3. Egyházközségi szentségimádási nap lesz november 19-én, szombaton. Délután 4 órakor szentségkitétellel csendes szentségimádás kezdődik, 5 órától közös szentségimádást végeznek.

4. November 20-án, jövő vasárnap délelőtt a ½ 11-es szentmise után az egyházközség képviselő-testületének gyűlése lesz a plébánián. Kérik, hogy a testület tagjai a szentmisén és a gyűlésen vegyenek részt!

5. A sekrestyében és plébánián kapható képeslap, kalendárium és falinaptár.

2024. Április 24. 08:11, szerda | Helyi

Vetélkedők, ügyességi versenyek színesítették a Mezgés napot

2024. Április 24. 08:06, szerda | Helyi

Kimagasló eredmény az uszonyos- és búvárúszó országos bajnokságon

2024. Április 23. 16:25, kedd | Helyi

Növényvédelmi permetezés

2024. Április 23. 10:37, kedd | Helyi

Vonat és autó karambolozott Kiskunfélegyháza külterületén

A Csongrádi úti tanyák megállóhely közelében történt a baleset.