2024. április 19, péntek - Emma

2016. November 06. 08:38, vasárnap | Helyi
Forrás: Szent István Templom Plébániája

Hírek a Szent István Templomból

Évközi harminckettedik vasárnap - 2016. november 6.

A hét ünnepei: Szerda: A Lateráni Bazilika felszentelésének ünnepe. Csütörtök: Nagy Szent Leó pápa és egyháztanító ünnepe. Péntek: Tours-i Szent Márton püspök emléknapja. Szombat: Szent Jozafát püspök és vértanú emléknapja.
1. Vasárnap este 5 órakor szentségkitétellel kezdik a szentségimádást a templomban.

2. „Az irgalmasság cselekedetei a Bibliában és napjainkban” címmel Rónaszéki Gábor atya tart előadást az Óplébánia Közösségi Házában, a Jókai u. 28 szám alatt november 9-én, szerdán este 5 órakor. Minden érdeklődőt szeretettel várnak.

3. Jövő évi falinaptárak, kalendáriumok vásárolhatóak a sekrestyében és a Plébánián.

4. Kérik, hogy akik még nem fizették be éves egyházi adójukat szíveskedjenek befizetni a Plébánián vagy postai csekken, amelyek az újságos asztalról elvihetőek.

2024. Április 19. 15:23, péntek | Helyi

Muzsikál az erdő 2024

2024. Április 19. 15:20, péntek | Helyi

Marad az átlagosnál hűvösebb idő a hétvégén

2024. Április 19. 15:09, péntek | Helyi

Újabb Balázs Árpád AMI - Battyány iskolás diák sikere

2024. Április 19. 13:59, péntek | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.