2024. május 7, kedd - Gizella

2016. Április 24. 09:31, vasárnap | Helyi
Forrás: Szent István Templom

Hírek a Szent István Templomból

Húsvét ötödik vasárnapja - 2016. április 24.

1. A mai vasárnap a 9 órai szentmise után megbeszélés lesz az elsőáldozásra készülő gyerekek szüleinek. Hívják és várják a szülőket!

2. A Szent Mónika közösség országos találkozót szervez május 7-én, szombaton Hódmezővásárhelyen. Részletes tudnivalók a templomi hirdetőtáblán olvashatóak.

3. Május 7-én, szombaton délután 5 órakor hangverseny lesz a templomban, melyen a berlini kórus és a Zenebarátok kórusa fog énekelni. Mindenkit szeretettel várnak.

4. Tábort szerveznek felső tagozatos hittanosok részére július 4-e és 9-e között a Tolna megyei Szálkára. Érdeklődni és jelentkezni lehet a hitoktatóknál.

5. Május 20-a a magánszemélyek személyi jövedelemadó bevallásának határideje. Kérik, hogy adójuk 2x1 %-val támogassák a Katolikus Egyházat és a Fülöp atya Alapítványt.

2024. Május 07. 10:00, kedd | Helyi

Matematikával folytatódott az írásbeli érettségi

Matematikával folytatódott kedd reggel 9 órától az írásbeli érettségi.

2024. Május 07. 09:50, kedd | Helyi

A sok cukor és koffein a vizsgázók ellensége

A sok kávé és energiaital, illetve a cukros ételek és italok inkább rontják a vizsgára készülők teljesítményét.

2024. Május 07. 09:19, kedd | Helyi

Lánglovagok versenye, majdnem dobogósok lettünk

A dobogóról egy hajszállal maradt le a Bács-Kiskun vármegyei csapat az országos kismotorfecskendő-szerelő versenyen.

2024. Május 07. 08:49, kedd | Helyi

Hidegfront hoz esőt és lehűlést a héten

Hidegfront érkezett megélénkülő széllel és egyre többfelé várható eső, zápor, zivatar.