2024. május 8, szerda - Mihály

2016. Április 17. 07:32, vasárnap | Helyi
Forrás: -Szek.-

Hírek a Szent István templomból

Húsvét negyedik vasárnapja - 2016. április 17. A hét ünnepe: Szombat - Szent Adalbert püspök és vértanú emléknapja.

1. Április 19-én, kedden délután 3 órakor megemlékezés lesz a Felsőtemetőben Bittmann Zsigmond atya halálának 10 évfordulója alkalmából. Este 7 órakor pedig érte ajánlják fel szentmisét. A megemlékezésre és a szentmisére hívnak és várnak mindenkit.

2. Április 24-én, vasárnap a 9 órai szentmise után megbeszélés lesz az elsőáldozásra készülő gyerekek szüleinek. Hívják és várják a szülőket!

3. A Constantinum óvoda felvételi tájékoztatója a templomi hirdetőtáblán olvasható.

4. Tábort szerveznek felső tagozatos hittanosok részére július 4-e és 9-e között a Tolna megyei Szálkára. Érdeklődni és jelentkezni lehet a hitoktatóknál.

2024. Május 07. 10:00, kedd | Helyi

Matematikával folytatódott az írásbeli érettségi

Matematikával folytatódott kedd reggel 9 órától az írásbeli érettségi.

2024. Május 07. 09:50, kedd | Helyi

A sok cukor és koffein a vizsgázók ellensége

A sok kávé és energiaital, illetve a cukros ételek és italok inkább rontják a vizsgára készülők teljesítményét.

2024. Május 07. 09:19, kedd | Helyi

Lánglovagok versenye, majdnem dobogósok lettünk

A dobogóról egy hajszállal maradt le a Bács-Kiskun vármegyei csapat az országos kismotorfecskendő-szerelő versenyen.

2024. Május 07. 08:49, kedd | Helyi

Hidegfront hoz esőt és lehűlést a héten

Hidegfront érkezett megélénkülő széllel és egyre többfelé várható eső, zápor, zivatar.