2024. április 26, péntek - Ervin

2016. Január 17. 11:32, vasárnap | Helyi
Forrás: -Szerk.-

Hírek a Szent István templomból

Évközi második vasárnap - 2016. január 17.

1. Várják a Plébánián azokat a párokat, akik a Szent István Templomban szeretnének házasságot kötni. Részükre február hónapban előkészítő jegyes oktatást szerveznek.

2. Előkészítő tanfolyamot szerveznek azoknak a felnőtteknek, akik nincsenek megkeresztelve, nem voltak elsőáldozók, nem bérmálkoztak. Érdeklődni és jelentkezni lehet a Plébánián.

3. Jövő héten lesz az egyetemes imahét a keresztény egyházak egységéért. Január 18-án, hétfő este 6-kor az ótemplomban, január 19-én, kedden este 6-kor a református templomban, január 20-án, szerdán este 6-kor pedig a Baptista közösségi házban, a Virág utca 29 alatt lesznek az imatalálkozók. Hívnak és várnak mindenkit ezekre az imatalálkozókra.

4. Január 22-én, pénteken este mise után lesz a filmklub következő vetítése.

5. Az Egyházközség Képviselőtestülete január 25-én, hétfőn este ½ 6-kor gyűlést tart a Plébánián. Akik nem kapták meg e-mailben a meghívót vegyék át a sekrestyében.

2024. Április 26. 20:25, péntek | Helyi

Tavaszi virágünnep Kiskunfélegyházán

2024. Április 26. 20:05, péntek | Helyi

Természettudományos siker