Hírek
2016. Január 10. 11:38, vasárnap |
Helyi
Forrás: -Szerk.-
Hírek a Szent István templomból

Urunk megkeresztelkedése - 2016. január 10.
1. Vasárnap este 5 órakor kezdődik a Rózsafüzértársulat összejövetele.
2. Január 12-én, kedden délután 4 órakor megemlékezés lesz a Felső temetőben a doni áttörés évfordulója alkalmából. A szervezők hívnak és várnak minden emlékezőt.
3. Január 14-e az egyházközség szentségimádási napja. Ezért csütörtökön délután 3 órakor szentségkitétellel csendes szentségimádás kezdődik. 4 órától közös szentségimádást végeznek.
4. Megjelent a Képmás magazin. 550 Ft-ért megvásárolható az újságos asztalnál.
5. Várják a Plébánián azokat a párokat, akik a Szent István Templomban szeretnének házasságot kötni. Részükre február hónapban előkészítő jegyes oktatást szerveznek.
6. Előkészítő tanfolyamot szerveznek azoknak a felnőtteknek, akik nincsenek megkeresztelve, nem voltak elsőáldozók, nem bérmálkoztak. Érdeklődni és jelentkezni lehet a Plébánián.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 19. 08:00, szombat | Helyi
Gyakran riadsz fel éjszakánként? Ez a 6 dolog okozhatja
Zuhansz, menekülsz, netán a víz alól igyekszel fel, és erre riadsz álmodból? Vagy éppen nem is álmodsz, mégis felébredsz?
2025. Július 18. 17:01, péntek | Helyi
A The Founders’ Tale-val folytatódik a Béke-Tér-Zene programsorozat
A Béke-Tér Zene következő koncertjén a The Founders’ Tale zenekar lép fel július 18-án este 18 órától a Sarlós Boldogasszony templom előtt.
2025. Július 17. 20:23, csütörtök | Helyi
Különleges motoros esemény Kiskunfélegyházán!
Jótékonysági gurulás a koraszülött babákért!
2025. Július 17. 12:36, csütörtök | Helyi
Anyakönyvi hírek
Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.