2024. április 19, péntek - Emma

2019. Május 08. 08:49, szerda | Helyi
Forrás: Szerk.

Háromszáz ifjú birkózó áll szőnyegre

Határainkon innen és túlról is érkeznek ifjú lányok és fiúk, hogy összemérjék tudásukat, felkészültségüket a Kiskun Kupa id. Besze László Birkózó Emlékversenyen.

A verseny ideje: 2019. május 11. (szombat)
Kezdés: 10:30 órakor
Helyszín: Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok

A jeles megmérettetésen láthatók lesznek a már nagy sikereket elért félegyházi diák és serdülő versenyzők mellett a 6-7-8-9 éves apróságok is!

Résztvevő csapatok: Balkány, Bócsa, Brassó, Cegléd, Gyomaendrőd, Erzsébet SMTK, Érd, FTC, Jászberény, Kaba, Kiskunhalas, Kispest, Korond, Kőbánya, Kőszeg, Magyarkanizsa, Marosvásárhely, Nagykanizsa, Nagykőrös, Nagyszénás, Orosházi Spartacus, Orosházi BE, Pestszentimre, Pézügyőr-Kecskemét, Segesvár, Soltvadkert, Szarvas, Szászrégen, Szeged, Szentes, Tázlár, Törökszentmiklós, Vasas, Zenta és természetesen a rendező Kiskunfélegyházi Birkózó SE nagyszerű fiatal birkózói.

Minden kedves Érdeklődőt és Szurkolót szeretettel vár a versenyt szervező Kiskunfélegyházi Birkózó Sportegyesület.

2024. Április 19. 08:13, péntek | Helyi

Elmarad a Szivárvány Majális

A Szivárvány Személyes Gondoskodást Nyújtó Intézmény vezetősége tájékoztatja a tisztelt lakosságot, hogy az idei, 2024-es Szivárvány Majális technikai okok miatt elmarad.

2024. Április 19. 07:17, péntek | Helyi

Bronzérem a tájékozódási túraversenyen

2024. április 13-án Pirtón rendezte meg a Rezét SE tájékozódási túraversenyét.

2024. Április 18. 08:00, csütörtök | Helyi

Szép eredmények a Tudásbajnokságon

A Batthyány Lajos Általános Iskola tanulói közül sokan részt vettek a Tudásbajnokság fordulóiban, közülük többen továbbjutottak a Bács-Kiskun vármegyei fordulóba. Sok szép eredményről számolhatunk be.

2024. Április 17. 19:05, szerda | Helyi

Élénkül a gasztroturizmus Magyarországon a szakértők szerint

Élénkül a gasztroturizmus Magyarországon, egyre többen érkeznek az országba azért, hogy megismerjék a magyar konyha remekeit