2024. április 26, péntek - Ervin

2018. Január 08. 14:17, hétfő | Helyi
Forrás: police.hu

Hamis okmánnyal vezetett 20 éve

A férfi még 20 évvel ezelőtt szerezte a hamis vezetői igazolványt.

A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság járőrei 2017. október 5-én 20 óra 52 perckor Bugacpusztaházán igazoltattak egy 41 éves férfit, aki úgy közlekedett segédmotoros kerékpárjával, hogy a vezetés megkezdése előtt szeszesitalt fogyasztott. A rendőrök az ittas vezetéssel összefüggésben a férfi vezetői igazolványát bevonták, amelyről a vizsgálat során kiderült, hogy hamis. A sofőr gyanúsítottkénti kihallgatása során beismerő vallomást tett. Elmondta, hogy az okmányt még 20 évvel ezelőtt vásárolta azért, hogy ne kelljen levizsgáznia.

A kiskunfélegyházi nyomozók a napokban az ügyet lezárták, és közokirat hamisítás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt vádemelést javasolnak a férfival szemben.

2024. Április 26. 19:04, péntek | Helyi

Ajándékban részesültek városunk középiskoláinak végzősei

2024. Április 26. 13:44, péntek | Helyi

„Te szedd” akció!

2024. Április 25. 21:11, csütörtök | Helyi

105. születésnapját ünnepelte Erzsike néni

Kiskunfélegyháza legidősebb polgára betöltötte 95. életévét.

2024. Április 25. 19:54, csütörtök | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.