2024. május 5, vasárnap - Györgyi

2017. Február 28. 07:59, kedd | Helyi
Forrás: police.hu

Halálos baleset az M5-ös autópályán Kecskemét térségében

Egy személygépjármű és egy kisteherautó ütközött össze Kecskemét térségében, egy férfi a helyszínen meghalt.

Az M5-ös autópálya főváros felé vezető oldalán, a 78-as kilométerszelvénynél egy személygépkocsi és egy kisteherautó eddig tisztázatlan körülmények között összeütközött 2017. február 28-án 3 óra 40 perckor. A baleset következtében egy nő megsérült, egy férfi a helyszínen életét vesztette.

A rendőrök a helyszínelés miatt teljesen lezárták az autópálya érintett szakaszát, a forgalmat a 90-es kilométerszelvénynél az 54-es főúton keresztül az 5-ös számú főútra terelik.

Kérjük, hogy fokozott óvatossággal közlekedjenek!

2024. Május 05. 12:11, vasárnap | Helyi

Hírek a Szent István templomból

2024. május 5. - SZENT ISTVÁN TEMPLOM

2024. Május 05. 08:00, vasárnap | Helyi