2024. április 30, kedd - Katalin, Kitti

2015. Szeptember 02. 08:34, szerda | Helyi
Forrás: Városi Kórház

Gépjármű és gyalogos közlekedési útvonalváltozás a Városi Kórháznál

Bács-Kiskun Megyei Kórház SZTEÁOK Oktató Kórház Kiskunfélegyházi Telephelyén a Tiop-2.2.6/B pályázat keretein belül a Főépület bővítésére kerül sor.

A munkálatok miatt a korábbi gépjármű és gyalogos közlekedési útvonalak az alábbiak szerint módosulnak.
1. 2015. szeptember 7-től a gépjárműforgalmat is bonyolító főkapu lezárásra kerül – gépjárműforgalmat ezen időponttól a Liszt Ferenc utcai kapun keresztül bonyolítjuk. Az építési terület miatt a parkolási lehetőség leszűkül, ezért kizárólag a mozgáskorlátozottak szállítását segítő járműveket tudjuk beengedni.
2. A gyalogos forgalmat a Gyógyszertár felőli Főbejárat bonyolítja.
3. A nem gépjárművel érkező mozgáskorlátozottak a Strand felőli kiskapun keresztül, a Rehabilitációs épületen és a volt Belgyógyászati Pavilon első szintjén át tudják elérni a Központi liftet, amellyel a Főépület különböző szintjein lévő szakrendelések elérhetőek.

Az érkezőket valamennyi kapunál tájékoztató táblák/feliratok segítik.

Megértésüket és türelmüket köszönjük.

Kórház Vezetősége

2024. Április 30. 06:00, kedd | Helyi

A fészkelő erdei fülesbaglyok állományának felmérésében segíthet a lakosság

Az erdei fülesbaglyok fészkelő állományának felmérésében kéri a lakosság segítségét a Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület (MME).

2024. Április 29. 07:39, hétfő | Helyi

Már csak Bács-Kiskun vármegyében maradt érvényben a tűzgyújtási tilalom

A csapadékos időjárásnak köszönhetően csökkent a tűzveszély, ezért csütörtöktől Bács-Kiskun vármegye kivételével mindenütt visszavonják a tűzgyújtási tilalmat

2024. Április 29. 07:37, hétfő | Helyi

Élvezzük ki a nyárias időt, amíg lehet

Anticiklon alakítja a következő napok időjárását is, majd csütörtökön nedvesebb levegő érkezik, és többfelé fordulhat elő zápor, zivatar az országban.

2024. Április 28. 12:06, vasárnap | Helyi

Hírek az Ótemplomból