2024. április 19, péntek - Emma

2018. November 23. 16:33, péntek | Helyi
Forrás: Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Osztálya

Forgalomkorlátozások, útlezárások az adventi ünnep előtt

Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Osztálya tájékoztatja a Tisztelt Lakosságot, hogy az alábbi útlezárásokra, forgalomkorlátozásokra lehet számítani az adventi ünnepet megelőzően:

- november 23-én este 22:00-tól DM parkoló lezárásra kerül
- november 26-án reggel 08:00-tól Majsai út. „Mezősi Károly--- és Dohány u. közötti szakasz zárása” "Fenyőfa kivágás miatt”
- november 26-án reggel 09:00-tól Az E-5-ös „Bajcsy Zs.u.--- és Korona u. közötti szakaszon félpályás zárás” „Fenyőfaállítás majd díszítés miatt”
- november 26-án délelőtt 10:00-tól Tölgyfa u. „Ibolya u.—és a Nyár u. közötti szakaszának lezárása” „Fenyőfa kivágás miatt”
- november 26-án délelőtt 11:00-tól Spar körforgalomnál „rendőri irányítás” „Fenyőfaállítás”
- november 27-én-28-án Kossuth u. ”szakaszos zárása” „Karácsonyi dísz világítás felrakása”
- december 01-én 16:00 Kossuth u. E5-ös—és a Kazinczy u. közötti szakaszának zárása „Adventi gyertyagyújtás”

2024. Április 19. 07:17, péntek | Helyi

Bronzérem a tájékozódási túraversenyen

2024. április 13-án Pirtón rendezte meg a Rezét SE tájékozódási túraversenyét.

2024. Április 18. 08:00, csütörtök | Helyi

Szép eredmények a Tudásbajnokságon

A Batthyány Lajos Általános Iskola tanulói közül sokan részt vettek a Tudásbajnokság fordulóiban, közülük többen továbbjutottak a Bács-Kiskun vármegyei fordulóba. Sok szép eredményről számolhatunk be.

2024. Április 17. 19:05, szerda | Helyi

Élénkül a gasztroturizmus Magyarországon a szakértők szerint

Élénkül a gasztroturizmus Magyarországon, egyre többen érkeznek az országba azért, hogy megismerjék a magyar konyha remekeit

2024. Április 17. 15:38, szerda | Helyi

Ujjé a Ligetben nagyszerű

A MEDVE Matek szervezői abban hisznek, hogy izgalmas és élvezettel teli szellemi kihívásokon keresztül bárki közelebb kerülhet a matematika világához.