2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

2017. Április 25. 10:27, kedd | Helyi
Forrás: Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Osztály Közterület-

Forgalomkorlátozások a Zöld Napon

Az alábbiakban a május 4-én érvényben lévő forgalomkorlátozásokat és útlezárásokat olvashatják.

Tájékoztatjuk a Tisztelt kiskunfélegyházi lakosokat, gépjárművezetőket, illetve Kiskunfélegyházán közlekedő gépjárművezetőket, hogy 2017. május 4-én, csütörtökön kb. 07.30 óra és 10.30 óra között a Kossuth L. u. teljes hosszában - MÁV-állomástól a Polgármesteri Hivatalig – a középiskolák Zöldnapi felvonulásának biztosítása érdekében lezárásra fog kerülni.

A MÁV-állomás gépjárművel az Izsáki úti Sportcsarnok parkolója felöl lesz megközelíthető.

Kérjük a gépjármű vezetőket, hogy a fenti forgalom-korlátozást szíveskedjenek figyelembe venni és annak megfelelően közlekedni, ill. megválasztani az útvonalukat.

Szíves megértésüket és türelmüket előre is köszönjük!

Címkék: útlezárás

2024. Április 20. 08:00, szombat | Helyi

Mozogj sokat, érezd jól magad

„Mozogj sokat, érezd jól magad” mottóval szervezte meg az MDSZ a Diákolimpia Junior Fesztivált 2024. április 17-én a Kész Aréna Sportcsarnokban az I. és II. korcsoportos gyerekeknek.

2024. Április 19. 15:23, péntek | Helyi

Muzsikál az erdő 2024

2024. Április 19. 15:20, péntek | Helyi

Marad az átlagosnál hűvösebb idő a hétvégén