2024. április 27, szombat - Zita

2018. Július 09. 16:29, hétfő | Helyi
Forrás: Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Osztály

Forgalomkorlátozás Kiskunfélegyházán

Kiskunfélegyházán a Kossuth utca Izsáki út-Vasútállomás közötti szakasza 2018. július 09-én 8.00 órától július 16-a 12.00 óráig rendezvény miatt lezárásra kerül.

A Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Osztálya ezúton tájékoztatja a tisztelt lakosságot, gépjárművezetőket, hogy a Kossuth utca Izsáki út-Vasútállomás közötti szakasza 2018. július 09-én 8.00 órától július 16-a 12.00 óráig rendezvény miatt lezárásra kerül.

Az érintett időszakban gyalogos forgalom a Kossuth iskola felöli járdaszakaszon, gépjárműforgalom a Városi Sportcsarnok parkolóján keresztül történik.

Kérjük a gépjárművezetőket, hogy a fenti forgalomkorlátozást szíveskedjenek figyelembe venni, és annak megfelelően közlekedni, illetve megválasztani az útvonalukat.

Szíves megértésüket és türelmüket köszönjük!

Kiskunfélegyháza, 2018. július 06.

Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal
Városüzemeltetési Osztály

2024. Április 26. 20:25, péntek | Helyi

Tavaszi virágünnep Kiskunfélegyházán