2024. április 29, hétfő - Péter

2013. Szeptember 23. 09:51, hétfő | Helyi
Forrás: Félegyházi Közlöny

Félegyházi sikerek a zánkai országos bajokságon

Zánkán rendezték meg szeptember 20-22. között a Fogyatékkal Élők Magyarországi Szövetségének Országos Bajnokságát Zánkán, 258 fő részvételével. Forest Gump Sport Egyesület csapata 22 sportolóval képviselte magát hét sportágban. A megmérettetésen a következő eredmények születtek.
Ügyességi verseny 12 csapat közül az „A” csapatunk az első (Ónodi András, Barna Papp Éva, Forgó János, Nagy Pál Norbert, Ficsór László), második a „B” csapatunk (öt fő) „C” csapatunk a harmadik szintén öt fővel.
Mezei futó Magyar Bajnokságon férfiaknál Nagy Pál Norbert második, Pomázi Péter negyedik, nőknél Barna Papp Éva harmadik helyezést ért el.
A kispályás labdarúgó csapatunk az országos bajnokságon harmadik helyezést ért el. A csapat tagjai: László Róbert, Ács Attila, Ónodi András, Nagy Pál Norbert, Pomázi Péter, Papp László, Ficsór László, Barna Papp Éva, Szabó Miklós.
Íjászatban Samu Klára ezüstérmet szerzett a nők versenyében.
Tájfutásban csapatunk az ötödik helyen végzett.
Erőemelés Magyar Bajnokság: női 60 kg-ban harmadik Kovács Erzsébet,80 kg-ban első Barna Papp Éva, 90 kg felett első Ipacs Ildikó, második Iványi Andrea. Férfiaknál 52 kg – Nagy Pál Norbert második, 60 kg – Pomázi Péter második, 75 kg – László Róbert első, Ónodi András második, Ács Attila harmadik helyezést ért el.
Atlétika:
100 m-es síkfutás – nők: első Barna Papp Éva, férfiak: Nagy Pál Norbert első, fiúk 16 év alatt Kiss János első helyezett.
400 m-es síkfutás: Nagy Pál Norbert harmadik.
Távolugrás: nők: Kovács Erzsébet első, Iványi Andrea második, férfiak: László Róbert első, Papp László második, Forgó János harmadik.
Súlylökés: nők: Barna Papp Éva első, Ipacs Ildikó második; férfiak: László Róbert első, Pomázi Péter második, Ács Attila harmadik.
Kocsis Szabolcs, egyetlen kerekes székes versenyzőnk különdíjként egy értékes kupát kapott.
12 arany, 10 ezüst, 7 bronz – összesen 29 db érmet szerzett a huszonkét sportoló.

2024. Április 28. 12:06, vasárnap | Helyi

Hírek az Ótemplomból