2024. április 26, péntek - Ervin

2019. Május 21. 19:27, kedd | Helyi
Forrás: Magyar Nemzeti Cirkusz

Félegyházára érkezik a 25 éves Magyar Nemzeti Cirkusz

2019. május 28-án, kedden és május 29-én, szerdán 18 órakor Kiskunfélegyházán a Vásártéren tart előadást a Magyar Nemzeti Cirkusz.

A Kossuth- és Jászai-Mari díjas artistaművész, Richter József által 1995-ben alapított Magyar Nemzeti Cirkusz idén ünnepli 25 éves fennállását. Richter család nevével fémjelzett társulat mára már garancia arra, hogy Európa egyik legszínvonalasabb klasszikus cirkuszműsorát élvezheti a közönség. A jubileumi gálaműsor alkalmából minden idők legizgalmasabb és leglátványosabb show-műsorával készül a társulat.

Előadásról röviden:
- Richter & Casselly, a két Arany Bohóc-díjas család közös jubileumi produkciója
- Steve és Jones, a humorról a közönség nagy kedvencei gondoskodnak
- Ovidiu Tell, Románia legnívósabb íjmestere
- Simet László és az Asztronauták, a X. Budapesti Nemzetközi Cirkuszfesztivál Ezüst Pierrot díjas produkciója
- Richter csoport, újonnan koreografált Gypsy Fantasy produkciója: zsoké, lovas magasiskola és pónilovak kavalkádja
- Extrém motorshow, 20 métert repülő fmx motorosok és Simet László motorozása a drótkötélen…

Az 1-et fizet 2 jegyet kap kupont keresse a 2019. május 24-én megjelenő Kiskunfélegyházi Szuperinfóban.

2024. Április 26. 19:04, péntek | Helyi

Ajándékban részesültek városunk középiskoláinak végzősei

2024. Április 26. 13:44, péntek | Helyi

„Te szedd” akció!

2024. Április 25. 21:11, csütörtök | Helyi

105. születésnapját ünnepelte Erzsike néni

Kiskunfélegyháza legidősebb polgára betöltötte 95. életévét.

2024. Április 25. 19:54, csütörtök | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.