2024. május 6, hétfő - Ivett

2017. Október 10. 14:58, kedd | Helyi
Forrás: -Szerk.-

Extra Liga Birkózóverseny

2017. november 5-én (vasárnap) visszavágó birkózó mérkőzést rendeznek a KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnokban.

Az ország hat - jelenleg legeredményesebb - csapatát láthatják körmérkőzéses rendszerben.

Résztvevők:

• Cegléd
  • Csepel
  • ESMTK
  • FTC
  • Pénzügyőr
  • Vasas

Olyan nagy nevű sportolókat mint pl.: Lőrincz Tamás olimpiai ezüstérmest, kétszeres VB bronzérmest, háromszoros Európa-bajnokot, valamint testvérét Lőrinc Viktor Európa-bajnokot, de rajtuk kívül számos világklasszist és számos feltörekvő fiatalt láthatunk, akik már komoly nemzetközi utánpótlás sikerek részesei, EB, VB érmesek.

Szeretettel vár minden érdeklődőt és sportbarátot a Kiskunfélegyházi Birkózó Sportegyesület (Ván Jenő elnök, és edző, Szabó József edző).

Fotó: archívum

2024. Május 05. 12:11, vasárnap | Helyi

Hírek a Szent István templomból

2024. május 5. - SZENT ISTVÁN TEMPLOM